Зустріч Генеральної асамблеї Комітету Католицьких шкіл у Парижі

10 – 11 жовтня 2014 року в Парижі пройшла Генеральна асамблея Комітету Католицької освіти Європи (СЕЕС) у роботі якої взяла участь с. Христофора Буштин, СНДМ Голова комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, що є постійним представником України у цьому Комітеті.

   У програмі розглядались питання відзначення ювілеїв:  40 років існування Комітету та 50 – річниці Декларації про християнського виховання ІІ Ватиканського Собору. Слід відзначити, що саме на основі християнських цінностей віри, надії, християнської любові, справедливості 40 років тому католиками з п’яти країн було створено Комітет.
   Особливу увагу було присвячено вихованню до міжкультурного діалогу, темі якій присвячений документ Конгрегації католицької освіти  (див. документ на сайті Конгрегації англ. мова)
   Сестра Христофора на прохання Генерального секретаріату Комітету ознайомила членів Асамблеї з ситуацією в Україні стосовно перебігу воєнного конфлікту та ситуації освітніх інституцій у цьому регіоні. Генеральний секретар Гі Шелдершлах поцікавився як проходить в Україні процес реформування та чи створюються нові освітні рамки, які б передбачали відповідні умови функціонування католицьких шкіл.
Представники європейських країн висловили солідарність та запевнили молитовну  підтримку Україні.
Секретаріат Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *