Зустріч Батьківської Християнської Асоціації «Алетея» з Міністром Освіти і Науки Сергієм Квітом

08 жовтня 2014 року у приміщенні школи святої Софії Батьківська Християнська Асоціація «Алетея» провела зустріч з Міністром Освіти і Науки паном Сергієм Квітом.

Новостворена Громадська Організація «Батьківська Християнська Асоціація «Алетея» створена у співпраці Комісії освіти і виховання УГКЦ та свідомих батьків, що сповідують християнські цінності.
Представники Асоціації донесли Міністру виклики шкільного сьогодення, запропонували провести конструктивні зміни в дошкільній, початковій та середній освіті, а саме:
1. Усунення монополії державної освіти в Україні через надання права громадським та релігійним організаціям засновувати навчально-виховні заклади;
2. Забезпечення фінансування недержавних закладів, підтримуючи ініціативу «Гроші за дитиною»;
3. Надали конкретні пункти змін в дошкільній, початковій та середній освіті і готовність членів Асоціації приймати безпосередню участь у діяльності робочих груп по реформуванню освіти в Україні.

Під час зустрічі з Міністром вдалося погодити конкретні кроки у налагодженні контактів та співпраці для реалізації обговорених напрямків.
Донести свою позицію у потребі змін в освіті мали можливість і дирекція школи святої Софії, перед якою постають нові цілі і завдання. Школа запропонувала переформатувати цілі українських шкіл, і вкласти гуманні цінності підходу до навчання: «Забезпечити сприятливі умови для фізичного, інтелектуального, психологічного та соціального становлення особистості школярів, що відповідає їх потенційним можливостям з урахуванням пізнавальних здібностей».

Секретаріат Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *