Про Комісію УГКЦ у справах освіти та виховання

Комісія Української Греко-Католицької Церкви у справах освіти та виховання

Комісія  УГКЦ у справах освіти і виховання створена для сприяння всебічному, гармонійному і творчому розвитку особистості на основах християнського світогляду та культурних цінностях українського народу.

Завдання Комісії:

  • створення сприятливих умов для впровадження предмету «Християнська етика» в шкільну програму на території всієї України (пріоритетне завдання);
  • сприяти заснуванню та підтримці церковних освітніх інституцій, зокрема загальноосвітніх шкіл;
  • піддержувати у діяльності шкільні та позашкільні навчально-виховні ініціативи для дітей та юнацтва;
  • підтримувати професійну діяльність вчителів, зокрема дбаючи про їхнє особистісне духовно-моральне зростання та постійне професійне вдосконалення.

У своїй діяльності  Комісія співпрацює з державними органами освіти, навчальними закладами та фахівцями у пошуку оптимальних форм організації такого виховного та навчального процесу, який сприяв би подоланню кризу в духовному, моральному та інтелектуальному розвитку дітей і молоді. Комісія координує діяльність аналогічних єпархіальних комісій для того, щоб робота в зазначених ділянках була злагодженою та послідовною.

Голова Комісії – о. Петро Майба, СДБ

 

 

Секретар – Лілія Кузьмяк

Aдреса: вул. Хуторівка, 35-б, м. Львів 79031

Співпрацівники комісії:

Оксана Сенчук – секретар Ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями  при Міністерстві освіти і науки України, координатор освітніх проєктів;

с. Христофора Буштин, СНДМ – координатор освітніх проєктів

E-mail: edu@ugcc.org.ua,
Web: edu-ugcc.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *