Семінар “Активне батьківство” для активних батьків

17 – 19 жовтня 2014 року у Монастирі Св. Йосифа ЧСВВ (смт. Брюховичі, вул. Широка, 6) відбувся семінар для батьків «Активне батьківство». Семінар провела Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання. Організатори заходу ставили за мету допомоги батькам формувати їхню активної позиції у суспільстві та створити Християнську Асоціацію Батьків.

     За час триденного семінару учасники взяли участь у багатьох практичних тренінгах разом із лідерами всеукраїнського руху «Подружні зустрічі» Вірою та Зиновієм Кузимків, духівником руху о. Іван Чичерський. Про богословські та духовні засади християнського Подружжя батьки спілкувалися із Голова комісії Родини Львівської архиєпархії о. Тарасом Фітьом. Із доповіддю виступили також координатор осередку Відповідального батьківства у Львівській Архиєпархії Максим Бондаренко, відомий видавець та психолог Богдан Трояновський, кандидат психологічних наук Мар’яна Миколайчук. Про роль батьківської спільноти говорила Голова Світової Координаційної Виховно-Освітної Ради при СКУ д-р. Оксана Винницька та Президент правління Асоціації батьків п. Оксана Кочерган.
     Учасники семінару «Активне батьківство» прийняли рішення про створення Громадської організації християнських батьків. В часі семінару батьки працювали над плануванням майбутньої діяльності громадської організації, діяльності на засадах християнських цінностей та принципах демократичного суспільства.
Секретаріат Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *