Розпочав роботу Собор Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

«Як в людському організмі усі органи є важливими, так і в житті Церкви кожен її член потрібний і має особливе покликання, щоб служити», – сказав владика Венедикт під час Молебню з нагоди відкриття Собору Львівської архиєпарахії УГКЦ.

3 жовтня 2014 року, Молебнем до Пресвятої Богородиці у Львівській духовній семінарії Святого Духа розпочав роботу Собор Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Молитву звершив Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівській, у співслужінні з владикою Венедиктом, Єпископом–помічником Львівським, за участю гостей, делегатів та всіх учасників Собору.
«Що означає жива парафія? Коли вона жива, а коли тліє? Які ознаки живучості наших парафій», – саме над цими питаннями запропонував роздумати владика Венедикт у слові під час Молебню.
Моделлю вдалого функціонування життя парафії владика запропонував модель людського організму, в якому немає якогось важливішого органу, але кожна його частина є потрібною: «Бог у своєму задумі щодо нас дав нам особливе завдання, тому і наділив нас різними дарами для того, щоб служити».
Після завершення молитви владика Ігор уділив присутнім благословення для вдалого проведення Собору Львівської архиєпархії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».
Зазначимо, що в Соборі братимуть участь вибрані делегати з 17 деканатів Львівської архиєпархії. Рівно ж будуть представники духовенства, культури, вчителі, лікарі, миряни, представники місцевої влади, які заслухають доповіді про те, якою ж є зразкова парафія. Загалом участь у Соборі візьмуть близько 200 осіб.

Джерело: ugcc.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *