Тернопільський благодійний фонд «Карітас» розпочав пасторальний рік

2 жовтня у благодійному фонді «Карітас» міста Тернополя, що по вул. Замонастирська, 1, розпочався новий пасторальний рік. З цієї нагоди прибув Архиєпископ і Митрополит Тернопільско-Зборівський Василій (Семенюк), який очолив Молебень та освятив образ матері Терези.

«Ми піклуємося про Христа живого, який є у кожному із учасників програми «Домашня опіка», – зазначив митрополит, звертаючись до присутніх людей похилого віку, благодійників та працівників «Карітасу». Архиєрей зацитував слова матері Терези, кажучи: «У житті – багато зла, є бездомні і хворі, але за гірше все тим, хто позбавлений радості і любові». Відтак подякував кожному, хто старається матеріально та духовно підтримувати потребуючих.

Власне, з нагоди Дня людей похилого віку, для учасників проекту «Домашня опіка» відбувся благодійний обід. Людей частували стравами, які приготували кухарі «Карітасу» завдяки милостині жертводавців.
Тернопільський благодійний фонд «Карітас» очолює з благословення владики Василія о. Андрій Марчук. Священик запрошує всіх, хто бажає допомогти бідним, приносити речі, продукти та пожертви у приміщення благодійного закладу або ж зателефонувати 52-36-84, 52-15-17, 43-01-05.

Джерело: Прес-служба архиєпархії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *