В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ БАТЬКІВ “ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ СУЧАСНИХ ДІТЕЙ”

Виховувати дітей – це будувати майбутнє для себе і своїх найдорожчих людей. Наша спільна праця може зробити цей процес якіснішим. Тому з ініціативи Комісії у справах освіти та виховання Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, Центру якості освіти ім. Йосифа Вельямина Рутського та за сприяння Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ з метою активізації батьківської спільноти 8 жовтня 2016 р. Б. у приміщенні монастиря Царя Христа отців василіян відбувся семінар для батьків “Основи християнського виховання сучасних дітей”.Питання духовного виховання сучасних дітей висвітлив о.Йосафат Фітель, ЧСВВ. Пані Ірина Гук, християнський психолог, звернула увагу на аксіологічні засади батьківського виховання. Після перерви присутні на зустрічі батьки обговорили питання створення Івано-Франківського осередку Батьківської Християнської асоціації «Алетея», потреби батьків, організацію наступних зутрічей та ін.
У той час, коли батьки брали участь у семінарі, аніматори парафії Царя Христа проводили час з дітьми. Вони грали ігри, співали, танцювали тощо. Наступна зустріч батьків відбудеться у листопаді.

 

Джерело: http://ugcc.if.ua/novyny/1299-v-ivano-frankivsku-vidbuvsia-seminar-dlia-batkiv-osnovy-khrystyianskoho-vykhovannia-suchasnykh-ditei.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *