Блаженніший ЛЮБОМИР відкрив Клуб духовного збагачення 

6 жовтня у Києві відбулась перша зустріч Клубу духовного збагачення для вчителів, психологів та викладачів за участю Блаженнішого УГКЦ Любомира.

У зустрічі взяли участь 34 освітян, психологів різних конфесій, серед яких більшість греко-католики.  Перша тема заторкала взаємодію з іншими. Блаженніший Любомир наголосив, що ми свобідні чинити добро, бачити усіх дітьми Божими.

Взаємодія – це розуміння того, що я можу зробити доброго для мого ближнього, збудити його до життя. А головним принципом у відносинах між дорослими і дітьми – це бачити в дитині людину. Головною запорукою хорошого виховання є створення доброзичливої атмосфери, в якій панує любов.

Блаженніший Любомир попросив присутніх, шукати спосіб готувати людину до життя в сім’ї.  Батькам важливо навчати своїх дітей шанувати християнські цінності, бо приклад батьків є найважливішим у житті дитини. А також наголосив на тому, щоб виховувати в суспільстві поважне ставлення до подружжя і сім’ї.

Наступні зустрічі Клубу у 2016 відбудуться:

3 листопада. Гість: о. Петро (Майба). Тема: ефективну освітньо-виховну діяльність.

 1 грудня.  Гість: Блаженніший Любомир.Тема: християнські ресурси віднови.

Реєстрація для бажаючих взяти участь у роботі Клубу за посиланням: https://docs.google.com/a/ugcc.org.ua/forms/d/1mtfdtz-iMwfQqSaJz9Hnt3Uc_2IVmJ7iHPgz_iAVo7w/edit?ts=57f25749

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *