КРУГЛИЙ СТІЛ «ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ ЯК ЧИННИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧНІВ»

12 жовтня у м. Слов’янську Донецької обл. відбувся круглий стіл «Викладання предметів духовно-морального спрямування як чинник національно-патріотичного виховання та морально-психологічної реабілітації учнів», організований Громадською радою з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України. Проведенню заходу сприяли департамент освіти і науки Донецької ОДА, а також Донецький ОІППО.

У роботі круглого столу взяли участь Марущенко В. С., голова Громадської ради, Решетніков Ю. Є., заступник голови Громадської ради; п. Оксана Сенчук, секретар Громадської ради, голова правління ГО «Київська батьківська християнська асоціація «Алетея»; Бодик О. П., в. о. ректора Донецького ОІППО та ін. Активними учасниками були представники Запорізького, Дніпровського, Луганського обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти районних відділів освіти, які відповідають за предмети духовно-морального спрямування.

Приймали шанованих гостей з усієї України працівники та учні Слов’янської ЗШ № 6 та директор школи Дубровська Н. І., які ще досі пам’ятають часи окупації ДНР. Приміщення школи було майже зруйноване і відбудоване військовослужбовцями Львівщини.

Усі, хто виступав, зазначали зростання інтересу до викладання предметів духовно-морального спрямування в даному регіоні та наголошували на його важливості особливо в теперішньому часі.

Українську Греко-Католицьку Церкву представляли с.Христофора Буштин СНДМ, Голова комісії у справах освіти і виховання УГКЦ; п. Галина Гришко,  декан катехитично-педагогічного факультету Івано-Франківського богословського університету, Голова комісії у справах освіти і виховання Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, учитель ЗШ № 13.

Пані Галина Гришко представила присутнім підручники з «Основ християнської етики», які є результатом багаторічної праці вчителів даного предмета Івано-Франківської та Львівської областей.

Джерело: http://ugcc.if.ua/novyny/1318-kruhlyi-stil-vykladannia-predmetiv-dukhovno-moralnoho-spriamuvannia-iak-chynnyk-natsionalno-patriotychnoho-vykhovannia-ta-moralno-psykholohichnoi-reabilitatsii-uchniv.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *