У КИЄВІ ОСВІТЯНИ ОБГОВОРИЛИ НЕОБХІДНІСТЬ ПОБУДОВИ ДОБРИХ СТОСУНКІВ У РІЗНИХ ПЛОЩИНАХ НАВЧАЛЬНОГО ТА ВИХОВНОГО ПРОЦЕСІВ

15 серпня 2015 року за ініціативи Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ для освітян, науковців, громадських, релігійних, державних діячів та представників батьківської громади в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57), відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар: «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі».

У роботі Всеукраїнського семінару взяли участь різні фахівці та представники науки, освіти, Церкви і громадськості, що є невипадково, адже українським громадянам і досі намагаються пропонувати міфи про необхідність мурів, які мають розчленовувати життя громадянина на релігійний, професійний, громадський чи інші напрямки. Важливо побачити цілість людської особи та взаємовплив всього людського досвіду.

Семінар складався з двох частин: пленарного засідання та праці у ділових майстернях. Розпочав роботу семінару вітальним словом до учасників владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київський. Почесним гостем заходу був Його Блаженство Кардинал Любомир (Гузар).

Під час другої частини семінару праця розгорталась у ділових майстернях: філософсько-богословській та викладання предметів духовно-морального спрямування, суспільно-правовій та соціально-громадянській, а також психологічній. Саме під час майстерень обговорено практичні аспекти позитивної взаємодії у різних площинах освітнього та виховного процесів і випрацювані напрямні необхідного розвитку.

Ознайомитися з напрацюваннями семінару можна тут:

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Позитивна соціальна взаємодія у навчально-виховному процесі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *