Директори українських греко-католицьких шкіл та дитсадків обмінялись досвідом з європейськими колегами

 

14-20 червня 2015 року відбулась навчальна поїздка директорів греко-католицьких шкіл та дитсадків до Словаччини, Австрії, Чехії та Польщі з метою ознайомлення з кращим досвідом католицького шкільництва та збагачення педагогічного і управлінського досвіду католицької освіти. Поїздку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ у якій взяли участь 20 представників з Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та м.Києва.
Група відвідала такі заклади:

Директори розповіли європейським колегам про досвід освітньої та виховної роботи на християнських засадах в Україні.

Серед відгуків про досвід відвіданих закладів учасники навчальної подорожі відзначили:

  • християнський профіль та практичне його втілення у життя шкільной спільноти;
  • державне фінансування католицьких закладів у відвіданих країнах (за принципом «гроші за учнем», ін.) що дозволяє реалізацію навально-виховного профілю школи за вибором батьків;
  • інноваційний підхід у педагогічній діяльності, адже майже у всіх класах присутні мультимедійні дошки, обладнані кабінети хімії, вивчення іноземних мові, ін.
  • Особливо вразило учасників ставлення до учнів католицьких закладів, яке гармонійно інтегрує увагу, повагу до дитини та виховання її до відповідальності і самостійності.
  • Важливим аспектом є розвиток талантів і обдарувань завдяки додатковим урокам творчості (яким передує спеціальне тестування) чи методам навчання у різновікових групах.
  • Оснащення зон дозвілля і навчання у особливий спосіб, те та багато іншого стало новим досвідом для розбудови якісного формування українських греко-католицьких шкіл.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *