З 8 по 12 червня 2015 року Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ організувала формаційні семінари для вчителів Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської Митрополій. Кожен одноденний семінар складався з лекцій, які формують базову концепцію праці вчителя у католицькій школі, а саме були розглянуті такі теми: «Літургійний аспект духовного життя вчителя», «Розвиток творчого мислення учня» (лекція і тренінг з нових методик навчання), «Інтернет, соціальні мережі в арсеналі методичних та виховних інструментів вчителя». Лекторами були о. Василь Рудейко, викладач Українського католицького університету, та о. Войцех Жмудзінський з Польщі, директор центру «Аррупе» у Варшаві.
![](https://www.edu-ugcc.org.ua/wp-content/uploads/2015/06/10371381_958154520882513_4966668784232764358_n-562x372.jpg)