Семінар у Львові “Як радісно провести літній табір”

Комісія освіти і виховання спільно з Сестрами Служебницями організували семінар “Як радісно провести літній”, який відбувся у Львові у Патріаршому домі 25 квітня 2017 р. 

Модератором семінару був о. Петро Майба, СДБ, заступник Голови Комісії освіти і виховання. Також доповідав п. Тарас Цап, салезіянин-співпрацівник, та Оксана Гула, аніматор. Учасниками семінару були Сестри Служебниці, представники з єпархій та вчителі і вихователі з католицьких закладів у кількості 16 осіб.

Серед тем, які обговорювали були: “Як правильно організувати табір”, “Вплив вихователя на дитину”, “Роль аніматорів”, також  представлення порадника з організації та проведення християнських таборів для дітей та молоді “Олівці”, де вміщені всі практичні поради. Всі хто бажали, мали змогу отримати матеріали для проведення літнього табору в електронному варіанті. Основою проведення таборів є не тільки зайняти вільний час дітей під час літніх канікул, але й навчити їх будувати стосунки з Богом і ближніми через ігри, гуртки, банси тощо. Люди, які організовують табір мають бути добре підготовлені, і самі бути здатні надихати інших, радісно переживати кожен момент життя, щоб передати це дітям.

На завершення семінару учасники мали змогу навчитися разом з аніматором Оксаною як правильно проводити і танцювати банси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *