Комісія освіти та виховання УГКЦ долучилась до проведення ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців 

У Чернігові з 19 по 22 квітня проходив фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів і релігієзнавців.

Цього року свої знання, практичні вміння й навички продемонстрували в інтелектуальній боротьбі 73 учні із Донецької, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Чернігівської областей та міст Полтави, Сум, Черкас,  Харкова.

У турнірі взяла участь також команда дівчат християнського колегіуму для дівчат “Знамення” с. Зарваниці на Тернопільщині.
Серед членів жюрі посеред інших були:  с. Христофора Буштин, Голова комісії, магістр релінгійних наук, лецінзіат педагогіки
Анна Зварич, заступник начальника управління освіти Тернопільської державної адміністрації, Оксана Сенчук, секретар Громадської Ради церков та релігійних організацій при МОН  України.
Урочисте відкриття турніру відбулося в Чернігівському обласному Палаці для дітей та юнацтва. Упродовж чотирьох днів юні філософи та релігієзнавці змагалися за перемогу, обмінювалися набутим досвідом і знаннями, спілкувалися в колі нових друзів. Програмою заходу також було передбачено екскурсії до Чернігівського національного архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Чернігів», пам’яток архітектури XI століття – Антонієвих печер та Іллінської церкви. Учасники турніру виконували завдання, підготовлені Міносвіти спільно з науковими, науково-дослідними установами, вищими навчальними закладами, фахівцями у відповідній галузі знань. У складі кожної команди юних філософів та релігієзнавців – 3-5 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також відповідних курсів професійно-технічних навчальних закладів. Команду очолював капітан, який є офіційним представником команди під час змагань. Турнір складався з боїв – форм командного змагання, що передбачав почергові виступи учасників команд у ролях, визначених Правилами проведення турніру. У рамках змагань – презентація команд (за необхідності), чотири відбіркові бої, півфінальні та фінальний бої.

Джерело: http://cheline.com.ua/news/society/chernigiv-zibrav-yunih-filosofiv-i-religiyeznavtsiv-z-ukrayini-foto-71756

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *