Формаційна зустріч Голів єпархіальних Комісій у справах освіти та виховання у Брюховичах

2-3 жовтня 2017 р. у Реколекційному будинку Згромадженя сестер катехиток святої Анни у Брюховичах відбувся формаційний семінар на тему: “Основні засади духовності педагога”.

До участі у заході були запрошені Голови єпархіальних Комісій у справах освіти та виховання та представники з їхній єпархій, які у подальшому могли б проводи такі формаційні семінари для вчителів по єпархіях. Модератором зустрічі був о.Петро Майба, СДБ, заступник Голови Комісії освіти та виховання, який розпочав семінар. Отець Петро говорив про суть виховання загалом, про те як будувати цілісне виховання, у чому полягає сенс життя людини і як я, як педагог, можу це пояснити дітям на заняттях. Отець наголосив на тому, що всі ми народжені в любові, і для того щоб любити, щоб прожити життя так, щоб наповнитись любов’ю і повернутися до єдності з Богом, який є любов’ю. За словами отця, в цьому і є сенс життя, оскільки наше матеріальне життя – це лише маленька частинка нашого існування у вічності. “Коли я люблю, я стаю любов’ю. Людина є вільною, коли любить, і її любов є безкорислива”, – каже о. Петро.

Ірина Максименко (автор-упорядник формаційних матеріалів) представляла формаційні матеріали для педагогів “Покликані до любові та витривалості”, які містять чотири модулі і спрямовані на те, щоб вчитель, вихователь та викладач, які зацікавлені у духовному розвитку та реалізації свого християнського покликання, могли отримати для цього необхідну базу доброї формації. Після представлення учасники семінару самостійно ознайомлювалися з кожним модулем зокрема, а потім разом їх обговорювали. Завершився семінар наступного дня спільною Святою Літургією.

Мета цього семінару в тому, щоб учасники, отримавши формаційні матеріали та знання, ділилися і передавали їх вчителям, а ті – учням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *