Відбулося засідання Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

10 грудня 2015 року відбулося засідання Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

На спільній зустрічі голови єпархіальних комісій звітували про результати діяльності за рік, що минає, і планували співпрацю на наступний рік.

Сестра Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії, повідомила про призначення отця Петра Майби, СДБ, заступником голови Комісії. Отець Петро 10 років був директором НВК «Школа-гімназія «Шептицьких».

На початку грудня Комісія завершила роботу над аудіодиском «Як виховувати дитину? Поради Митрополита Андрея Шептицького» . На засіданні с. Христофора представила зміст диску головам єпархіальних комісій.

Сестра Георгія Припутницька, Студійський Устав, референт у справах освіти та виховання Львівської архиєпархії, поділилася  досвідом участі у Світовому конгресі католицької освіти «Виховувати сьогодні і завтра – відновлення запалу», який проходив в Римі з 18 по 21 листопада.

На завершення засідання відбулася духовна зустріч з Владикою Ігорем, Митрополитом Львівським, «Боже милосердя в освітньо – виховній сфері» . Голови Комісій коротко представили католицькі заклади, які діють в їхніх єпархіях,  обговорили з Митрополитом виклики, які стоять перед католицькою школою в сучасному полікультурному суспільстві. Владика Ігор звернувся до учасників зустрічі з добрим духовним словом, наголосив, що ми, християни, повинні  міцно триматися своєї віри за прикладом Христа, який проповідував правду і жив згідно з нею та не боявся, що через це його учні можуть відвернуться від Нього, покинути Його. Христос є Правдою і не міг діяти інакше, тому своїм прикладом нас закликає міцно триматися своєї віри, її плекати та оберігати. На кінець владика пригадав слова св. Августина про те, що Бог щедрий і швидкий у своєму милосерді, але дуже повільний у покаранні. Людина – істота грішна, часто падає, але прагне змінитися, стати вільною, позбутися своїх прив’язань і пристрастей. У Господі людина знаходить допомогу, у щирому людському покаянні і прагненні змінитися безмежна Господня любов та велике Його милосердя перемінюють людину, роблять її вільною і мужньою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *