В Комісії освіти та виховання розпочали роботу над зразками формації вчителів, дітей та батьків в освітньо-виховних закладах УГКЦ

26.08.2016 року у приміщенні Патріаршого центру, що у м.Львові, відбулася перша зустріч експертних груп, метою якої є напрацювати моделі особистого та спільнотного зросту дітей, вчителів, батьків в дитячих садочках, початкових та старших школах, щоб у подальшому на основі цих напрацювань могти видати посібник як зразок формації усіх учасників освітньо-виховного процесу в католицьких закладах.

Учасниками робочої зустрічі були вихователі садочків, вчителі початкових та старших класів, методисти, директори освітньо-виховних закладів УГКЦ, Голови Комісій Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківська  у кількості 14 осіб. Ініціатором створення таких робочих груп є Комісія освіти та виховання УГКЦ. Зустріч очолив та провів о. Петро Майба, СДБ, заступник Голови Комісії освіти та виховання УГКЦ, керівник напряму католицького шкільництва Комісії освіти та виховання УГКЦ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *