У Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч директорів закладів освіти УГКЦ

15.11.2017 р. у Патріаршому Домі, що у Львові, відбулася зустріч директорів закладів освіти УГКЦ, яку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ. Проводила цю зустріч Голова Комісії с. Христофора Буштин, СНДМ.

Основні питання, які розглядали, стосувалися приватної освіти, нового закону «Про освіту», створення асоціації католицьких шкіл, яка б представляла і відстоювала інтереси, потреби та права католицьких шкіл на державному рівні.

с. Христофора представляла результати  Всеукраїнського соціального опитування батьків (крім територій Луганської, Донецької областей та Криму) про їхнє ставлення до приватної освіти. На основі опитування можна зробити висновок, що батьки мало поінформовані про приватні школи, зокрема про католицькі. Тому наше завдання, як керівників, як християн популяризувати приватні католицькі заклади.

Переглядали закон «Про освіту»: що нового впроваджує цей закон, які нові виклики, завдання і можливості надає освітнім закладам і їхнім керівникам. Говорили про предмет релігії, який потрібно розвинути і впровадити в шкільну програму закладів освіти.

с. Георгія Припутницька, СУ, представляючи презентацію, поділилася враженнями від поїздки по католицьких школах Європи, яку здійснила група українських освітян та осіб, тісно пов’язаних з освітою з 15 по 24 жовтня 2017 р., вивчаючи досвід співпраці між державними органами та приватними освітніми закладами. Більше інформації можна знайти за посиланнями:

http://ugcc.if.ua/novyny/2711-shkola-tserkva-derzhava-dosvid-ievropeiskykh-krain.html

https://www.facebook.com/ruslan.markiv.5/posts/10215538511763750

http://www.edu-ugcc.org.ua/pryvatna-osvita-i-katolytski-shkoly-v-evropejskomu-soyuzi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *