У Католицьких школах готуються до навчального року

Час пандемії вимагає від нас, а особливо від християн, відповідальності та неабиякої гнучкості. Дотримання всіх вимог карантину задля безпеки кожного учасника освітнього процесу – це невід`ємна умова виконання всіх вказівок МОЗ. Але й за таких обставин проходить вступна кампанія до багатьох шкіл. У католицьких школах готуються до навчального року з урахуванням усіх карантинних норм та ситуації.

Зокрема, в Католицькому ліцеї св. Василія Великого м. Івано-Франківська сьогодні відбувся перший вступний іспит. Для цього ліцей організував реєстрацію вступників на вулиці перед головним входом до школи, батьки і діти стежили за розміткою та зберігали дистанцію 1,5м.

Перед початком іспиту діти обов’язково проходили температурний скринінг та робили дезінфекцію рук.
У приміщенні діти обов’язково були в масках (під час написання іспиту дозволено перебування без маски). У кабінетах вступники сиділи по одному з дотриманням дистанції.

У зв`язку з підозрою на COVID-19 в родинах двох вступників, ліцей облаштував для них місце на свіжому повітрі у задньому дворі школи для написання вступного іспиту.

За новими вимогами МОН щодо навчання в умовах карантину (про них ви можете ознайомитись тут) батьки не можуть перебувати в приміщенні навчального закладу, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю, тому результати іспитів ліцей надсилає на електронні скриньки батьків вступників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *