У березні о. Петро Майба, СДБ, проводив формаційні семінари для вчителів освітньо-виховних установ УГКЦ

з 6  по 21 березня 2017 р. о. Петро Майба, СДБ, заступник Голови Комісії освіти та виховання УГКЦ здійснював візитацію освітньо-виховних установ УГКЦ.

Серед закладів, які отець відвідав були: садок св. Миколая, садок “Діти світла”, “Велелі і розумні”,  Молодіжний навчальний центр ім. св. Івана Боско, “Школа св. Софії”,  АШ “Тривіта”, НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” у Львові, садок “Ангелятко” в Дрогобичі та садок св. Йосифа у Стрию, садок отця Кирила Селецького в с. Потеличі, школа “Пресвятої Родини” в с. Озерна, “Школа-Колегіум Патріарха Йосифа Сліпого” у м. Тернопіль, Бучацький Колегіум ім. свчм. Йосафата, колегіум-інтернат для дівчат “Знамення” в с. Зарваниця, Карачинський приватний ліцей ім. Єпископа Олександра Стойки, с. Карачин та школа св. Василія Великого у м. Івано-Франківськ.

Метою  відвідин було провести формаційні конференції для вчителів та батьків на тему: “Основні засади християнської духовності”. У спілкуванні з вчителями отець наголосив на важливості керуватись у житті школи християнськими цінностями і підходами у вихованні дітей, та на вмінні передавати ці цінності іншим (колегам, дітям, учням). Кожний вчитель є також вихователем, тому повинен розуміти, що виховання опирається на розуміння того, в чому є сенс життя – в єдності з Богом, бо від Нього ми походимо і до Нього маємо повернутися повні любові. Тому призначення кожного з нас – бути Людиною, щоб любити. Духовність – це цілеспрямованість до вищих ідеалів та цінностей, якими є Бог. В основі християнського виховання повинне бути саме таке розуміння сенсу життя і духовності. А отже, важливо навчити дитину таких трьох основних речей: любові до Бога, до ближнього, та до виконання повсякденних обов’язків з любов’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *