Семінар для духівників освітньо-виховних установ УГКЦ

6.12.2016 року у Патріаршому центрі, що у м. Львові в Комісії освіти та виховання відбувся семінар-формація для духівників освітньо-виховних установ УГКЦ.

Семінар проводив  о. Петро Майба, СДБ, керівник напрямку католицького шкільництва УГКЦ, заступник Голови Комісії освіти та виховання УГКЦ на тему: «Духовний супровід молоді». Отець Петро подав чіткий план та модель душпастирського супроводу молоді. Також були запрошені доповідачі з Комісії УГКЦ у справах мирян: Ольга Сорока, секретар Комісії  та Лілія Кузьмяк, координатор проекту Комісії, які презентували метод Кардинала Кардіна «Бачити-Оцінити-Діяти» ( “See-Judge-Act”) для духовного супроводу у католицьких закладах освіти та виховання».

Учасниками були 5 священиків та сестра-монахиня, які прибули зі Львова, Івано-Франківська та Тернопільщини. Після доповідей учасники мали можливість обговорити прослухані теми, отримати відповіді на запитання та поділитися власним досвідом душпастирського проводу, висловити свої пропозиції та побажання з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *