РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ В КОНТЕКСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗИТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ»

9 квітня 2016 р. у м. Львові в Українському католицькому університеті відбулася регіональна науково-практична конференція, організована за ініціативи реферантури в справах освіти і виховання Львівської Архиєпархії УГКЦ та у співпраці з богословсько-філософським факультетом УКУ, управлінням освіти міста Львова.

Учасниками конференції стали представники церкви, політики, освіти, бізнесу та громадських об’єднань.

Учасники регіональної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції в освітньому просторі в контексті забезпечення позитивної взаємодії» обговорили важливість створювання атмосфери порозуміння і взаємоповаги під час навчально-виховному процесу, яка сприяє якісному розвитку як особистості учня, так і загалом всього українського суспільства. У процесі обговорення виокремили проблеми освіти і виховання, які важливо розв’язувати спільними зусиллями сьогодні задля виховання майбутніх поколінь, здатних здобувати знання і застосовувати їх на благо українського народу.

Більше про сучасні тенденції в освітньому просторі дивіться у повному відеозаписі конференції: https://www.youtube.com/watch?v=gQy6zDselMc

Тут  можна  переглянути презентації та окремі доповіді конференції:  https://drive.google.com/folderview?id=0B0rr49Rjd3CYUDRJYy1xcHE2c00&usp=drive_web&tid=0B0rr49Rjd3CYMUhjOVhSVGhrSUE 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *