Презентація підручників “Основи християнської етики”

12 квітня 2016 року в приміщенні СЗШ № 67 відбулося довгоочікуване свято: презентація підручників  «Основи християнської етики» за 7 та 11 класи ЗНЗ, праця над якими тривала протягом трьох останніх років та успішно завершилася виданням підручників, необхідних для ефективної роботи  викладання предмета.

Почесними гостями  були священнослужителі – представники УГКЦ, УПЦ КП, які провели спільну молитву.Вступне слово мала Ганна  Анатоліївна Мандрик, заступник директора школи, яка дала високу оцінку педагогічної діяльності одного з  авторів  підручника –  Мельник М. П. Про історію написання книг повідомила с. Георгія (Припутницька), референт у справах освіти і виховання Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували  світлу пам`ять Наталії Назар, однієї  з авторів підручників, яку невиліковна хвороба забрала так рано з життя. Надзвичайно цікавою та  зворушливою була розповідь матері Наталі Назар – п. Люби, яка поділилася з присутніми невідомими фактами з життя  дочки, розкрила її багатогранну діяльність як поетеси, педагога, викладача, громадського діяча,  сподвижника християнського життя.

Презентацію підручника з “Основ християнської етики” за 11 клас  провела Мельник М. П., учитель основ християнської етики СЗШ №67, яка також подала аналіз підручника за критеріями сучасних освітніх норм.  Підручник за 7 клас презентувала Яросевич О. Г., вчитель  української мови і літератури та основ християнської етики СЗШ №75. Підведення підсумків презентації  провела Дуриш Г. І., методист НМЦО м. Львова з основ християнської етики, яка вказала на високий науковий та духовний рівень заходу, подякувала авторам за їх велику титанічну працю над створенням підручників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *