14 травня 2016 відбулась 14-та Проща католицьких навчально-виховних закладів

Тема прощі “Пізнаємо Боже милосердя”, а тому важливим місцем паломництва у цьому році стала церква обителі отців Чину св.Василія Великого у Крехові Жовківського району Львівської області.

Тут знаходяться чудотворні ікони  Пресвятої Богородиці ( адже Пресвята Богородиця – двері милосердя)  та ікона Святого Миколая (прикладу милосердя).
У Прощі взяло участь близько тисячі осіб: дітей, батьків, вчителів та керівників 4-ох дитячих садочків та 10-ти шкіл з Івано-Франківська,  Львівщини та Тернопільщини. Архиєрейську Божественну Літургію відслужив преосвященний владика помічник Львівський Володимир. Проща продовжилася концертом виступів представників кожного із закладів на тему прощі.
На завершення представники здійснили молитовний похід до чудотворних ікон, де склали свої молитовні намірення. Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ разом з радою директорів католицьких шкіл та дитсадків висловлює вдячність усім, хто долучився до проведення прощі, зокрема, о. Атанасію, ігумену обителі та о.Івану, магістру новиків та усій братії за тепле прийняття прочан. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *