Презентація підручника «Зцілюючи рани: психолого-педагогічний супровід дітей трудових мігрантів»

18 вересня 2014 р. у конференц. залі Українського Католицького Університету (Львів, вул. Свєнціцького, 17) відбулася презентація навчально-методичного посібника «Зцілюючи рани: психолого-педагогічний супровід дітей трудових мігрантів». Даний посібник результат спільної праці Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання та Комісія УГКЦ у справах мігрантів.

Під час презентації автори видання зазначили що посібник призначений насамперед для психологів, котрі працюють в навчальних закладах, державних, релігійних та громадських організаціях із родинами трудових мігрантів та їхніми дітьми. Також він буде корисний і для викладачів та студентів, які вивчають соціальну педагогіку та психологію.

На сторінках посібника розповідається про те, як насправді почуваються діти, коли батьків немає поруч, а також зазначаються можливі наслідки тривалої батьківської відсутності. Окрім практичних порад для роботи з дітьми у книзі міститься теоретична  інформація щодо психолого-педагогічного супроводу дітей трудових мігрантів (пояснюється значення сім’ї, розвиток особистості від народження і до юнацького віку, програма психологічно-педагогічного супроводу таких дітей). В іншому – практичні аспекти такого супроводу (методика обстеження дітей трудових мігрантів, форми і види колекційної роботи з такими дітьми, профілактичні роботи з дітьми та їх батьками, педагогами, працівниками психологічних служб системи освіти).

Після завершення презентації присутні взяли участь у педагогічних тренінгах які провели автори посібника.

 Секретаріат Комісії освіти та виховання УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *