Представлення енцикліки Святішого Отця Франциска «Laudato Si» керівникам католицьких закладів освіти та головам єпархіальних комісій

18 жовтня 2019 року у Львові, у Патріаршому домі, відбувся формаційний семінар для керівників католицьких закладів освіти та голів єпархіальних комісій, на якому п. Володимир Шеремета, керівник ЕкоБюро УГКЦ, презентував екологічну енцикліку Святішого Отця Франциска «Laudato Si»: про турботу за спільний дім, офіційний переклад якої здійснило Бюро УГКЦ з питань екології. Учасниками були16 осіб.

Енцикліка складається зі вступу та шести розділів, в яких за методологією «дивись – оціни – дій» подане вчення Католицької Церкви щодо сучасних екологічних викликів, їх основних причин, а також ключових передумов та інструментів їх подолання.

Ключовим посланням енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі» є те, що всі ми є відповідальні за створений світ і кожен з нас покликаний стати інструментом у Божих руках, задля збереження Його створіння, і прославляти Творця чеснотливим та відповідальним ставленням до навколишнього світу.

Також п. Володимир представив видання Екобюро, основні напрямки діяльності, та запросив до співпраці Комісію УГКЦ у справах освіти та виховання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *