Засідання голів єпархіальних комісій

25 березня 2015 року відбулося засідання голів єпархіальних комісій УГКЦ у справах освіти та виховання.

На засіданні було представлено кадрові зміни у Львівській архиєпархії – преподобну сестру Георгію Припутницьку, СУ, іменовано референтом Курії Львівської архиєпархії у справах освіти та виховання, попереднім головою був о. Юрій Воловецький, який впродовж 14 років жертовно виконував своє служіння.

Сестра Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії, представила актуальні  питання, над якими зараз працює Комісія, відбулося їх спільне обговорення.

На найближчий період в планах Комісії є організувати такі заходи:

– по єпархіях планується провести тренінги з підготовки фахівців для організації літніх пришкільних таборів для дітей;

–  15-21 квітня голови єпархіальних комісій спільно з директорами католицьких шкіл та шкіл християнського спрямування і завідувачами садочків проведуть тиждень католицького шкільництва. Тема третього тижня: «Сім’я – оселя Божої благодаті»;

– 17 серпня, проведення другого Освітнього форуму у місті Києві.

Гарною новиною в Комісії є підвищення кваліфікації. Отець Володимир Демчук, за благословення Митрополита Тернопільського, та пані Оксана Кочерган успішно завершили дворічний курс навчання на програмі «Emerging leaders of christian schools programs» в інституті Kirchliche Pädagogische Hochschule у Відні, на який були скеровані Комісією.

Засідання голів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *