Методичний семінар для християнських вихователів дитячих садків

У Львові 28.02.15р. Комісія УГКЦ з питань освіти та виховання започаткувала цикл семінарів для вихователів, методистів та директорів християнських дошкільних установ на тему: «Методика Марії Монтесорі».

Доповідач, п. Ігор Бущак, знаний у Львові як новатор у дошкільному вихованні, один із засновників садочку св. Миколая, школи св. Софії та львівської школи Марії Монтесорі, подав слухачам основні засади та філософію цього методу, деякі практичні навики у вихованні розумових та творчих здібностей, а також певні техніки навчання малюків. В другій половині квітня запрошуємо учасників семінару на зустріч, де розглядатиметься практичне застосування методу в повсякденному житті дошкільнят.

У цей складний для країни час методика Монтесорі, яка закладає основи цілеспрямованої, працьовитої та творчої особистості ще в дитячому віці, може бути дуже корисною як тепер, в безпосередній праці і розвитку дитячих садочків, так і в майбутньому – задля виховання активного та послідовного в праці та досягненнях майбутнього громадянина. Сьогодні дуже цінною є роль вихователів та вчителів, які покликані підтримувати дітей та їх родини, дарувати малюкам почуття безпеки у тривожний час, коли в країні йде війна і сприяти всебічному та збалансованому розвитку дитини, готуючи її до життя в суспільстві. Щиро дякуємо усім учасникам, а особливо Сестрам Служебницям Непорочної Діви Марії – голові Комісії с.Христофорі та с. Філомені за активну участь, підтримку та організацію цього семінару.

Дзвенислава Романець
координатор групи написання програми для дошкільнят
Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *