Християнська освітня програма для лідерів в галузі освіти у Варшаві

1 липня 2016 року розпочалася перша сесія дворічного курсу підвищення кваліфікації для педагогів-лідерів в освіті, який має назву: “Християнська освітня програма для лідерів в галузі освіти”. Ця сесія триватиме до 15 липня 2016 року.

Проводить курс Центр вишколу лідерів і виховників ім. Педро Аррупе, що знаходиться у Варшаві на вул. Олецькій, 30. Всі учасники проживають у Європейському Центрі Комунікації і Культури (ЕССС). Конференції також відбуваються у цьому центрі.

Більшість учасників є з України (зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська) – 15 осіб. Також є учасники з Албанії, Хорватії, Чехії, Латвії, Румунії, Сирії та Угорщини.

У неділю 3 липня була “Презентація  закладів”  – 10-хвилинний виступ. 2, 4, 7 і 12 липня  проводили Інтеграційні вечори – зустрічі, на яких учасники представляли культуру, традиції та звичаї своєї країни.  Український вечір був запланований на 4 липня. 5 липня відбулася зустріч представників католицьких закладів України з журналістом католицького телебачення EWTN Іво Бендером.
Кожного дня учасники мають насичену програму, слухають лекції про місію і кредо освітянина, етику в процесі навчання, 4 стовпи освіти, організацію процесу навчання в школі, інтеграційну педагогіку, співпрацю з батьками, різні стилі викладання тощо.
У центрі ЕССС  є також каплиця, де щодня можна служити  Літургію.
Учасники мають чудову можливість обмінюватися досвідом, набувати нові знання, якими поділяться з колегами, повернувшись у свої країни, вдосконалюватися.

Другу сесію планують провести  8-23 липня 2017 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *