ХІІІ Всеукраїнська проща католицьких дошкільних закладів та шкіл до Зарваниці

ХІІІ Всеукраїнська проща католицьких дошкільних закладів та шкіл до Зарваниці відбулась 16 травня 2015 р. Б. на тему “Сім’я – оселя Божої благодаті”.

У прощі взяли участь діти, батьки, вихователі, вчителі, директори та духівники : 3-ох дитячих садків та 9-ти шкіл. Загальна кількість прочан становила близько тисячі осіб.
У програмі:
– Піша проща селом Зарваниця,
– Архиєрейська Божественна Літургія яку очолив Архиєпископ Митрополит Василій (Семенюк). У часі св. Літургії представники шкіл висловили молитовні намірення.
– Мистецька програма з виступами представників шкіл на тему прощі. З привітанням до учасників прощі звернулись п.Оксана Кочерган, Президент батьківської асоціації “Алетея” та п.Пето Соболь, член Правління Асоціації.
– Молитовна хода до Чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері.
Католицькі школи в Україні діють від перших років незалежності України. с. Христофора Буштин, Голова комісії у справах освіти та виховання УГКЦ від всеукраїнської спільноти католицьких навчальних та виховних закладів привітала о.Іринея Гумена, ЧСВВ, Директора Бучацького колегіуму ім.свщм. Йосафата з 20-ти літньою діяльнітю закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *