3-4 грудня у Києві відбувся семінар «Взаємодія батьків та вчителів у справі духовно-морального виховання»

Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ  та Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» НАПН України 3-4 грудня організували та провели семінар на тему:  “Взаємодія батьків та вчителів у справі духовно-морального виховання”.

Захід відбувся за сприянням Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Київської батьківської християнської асоціація «Алетея» та ВБФ “Східноєвропейська гуманітарна місія”.

Метою такого заходу була консолідація зусиль освітян і батьків для гармонійного і духовного розвитку дітей у сучасних обставинах життя.  На семінарі слово мали  державні, громадські та церковні діячі: Юрій Решетніков, д-р. Ірина Сіданіч, Остап Бодик, с.Христофора Буштин, Оксана Сенчук,  Дарія Новікова,  Вєра Сучок та інші.

Учасниками були батьки та освітяни Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Одещини, Тернополя та Києва.

Предметом активного обговорення всіх присутніх на семінарі стало окреслення планів та шляхи вирішення питань з впровадження в освітню сферу предметів духовно-морального спрямування; ролі батьків та учителів у процесі виховання; особистісного використання психологічних та духовних практик задля самодопомоги і взаємодопомоги у складних життєвих обставинах та надалі активну співпрацю з християнами східних регіонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *