Участь голови Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання у світовому Конгресі “Educatio Si” у Нью-Йорку

5 червня у Нью-Йорку розпочався світовий Конгрес “Educatio Si”.
З ініціативи Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання та з благословення Блаженнішого Святослава участь у ньому беруть троє представників від України – с. Христофора Буштин, голова комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, бр. Руслан Марків – директор дитячого будинку “Жива перлина” у с. Бортники (Жидачівський р-н) та с. Єремія Стеблина, директорка Католицької школи-гімназії св. Василія Великого м. Івано-Франківська.
Участь у світовому Конгресі беруть близько 1000 делегатів, що представляють більш ніж 210 000 Католицьких шкіл у понад 100 країнах, де навчаються та працюють мільйони учнів та вчителів з усього світу.
Свій кампус для учасників Конгресу гостинно відчинив єзуїтський університет Фордгем. Ректор університету о. Джозеф МакШейн, єзуїт, у вітальному слові до учасників зазначив, що “католицькі школи та вчителі, які їх представляють, роблять святу працю щоденно, і цією працею перемінюють життя молоді по цілому світі”.
Кардинал Тімоті Долан, Архієпископ Нью-Йорка, зазначив, що для нього приймати Конгрес – це честь і привілей.
Увечері у катедральному Соборі святого Патріка для всіх учасників була відслужена Свята Меса під проводом Апостольського нунція у США Кристофа П’єра, багатьох єпископів та священиків.
У наступні дні в кампусі університету Фордгем відбуватимуться конференції, воркшопи та дискусії на різноманітні теми щодо католицької освіти і виховання, нові виклики в цій галузі та про те, як освіта може змінювати світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *