У Самборі відбувся Всеукраїнський освітянський форум

5 червня 2018 року Божого у м. Самборі  відбувся Всеукраїнський освітянський форум «Християнське виховання – то справа любові», на який було зареєстровано 230 учасників. Форум розпочався Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ у Прокатедральному Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

На Святій Літургії з владикою співслужили: о. Петро Майба, СДБ, заступник голови Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ, о. Володимир Коркуна, адміністратор храму, о. Микола Медюх, голова Комісії Тернопільсько-Зборівської Митрополії, о. Руслан Корнят, голова Бучацької єпархії,  о. Іван Гнатів, директор школи «Віра, Надія, Любов» (Дрогобич), о. Тарас Войтко, адміністратор храму с. Шегині, о. Володимир Матківський, адміністратор храму с. Купновичі,  протодиякон Богдан Криницький, диякон Остап Микитчин, голова Комісії Стрийської єпархії.

Після Літургії розпочалося засідання у конференційній залі собору молитвою «Отче наш» у виконанні вокальної формації «Імпресія». Любов Войтко, голова Комісії у справах освіти та виховання Самбірсько-Дрогобицької єпархії,  представила та привітала учасників і гостей форуму. З вітальними словами до присутніх звернулися владика Григорій, заступник міського голови Самбора Святослав Ухач, вчитель-катехит Леся Дешева з Дрогобича, с. Євфросинія Сеник, директор благодійного дитячого садка «Ангелятко» з Дрогобича. Опісля звучали доповіді с. Христофори Буштин, голови Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, “Виховні виклики та нова школа”; Галини Сохань, доцента кафедри культурології ЛОІППО,  та о.Івана Гнатіва “Куди поверне українська школа: до ринку чи до храму”. Після доповідей учасники форуму мали нагоду попрацювати у дискусійних кластерах. Завершилася робота форуму представленнями підсумкових напрацювань у кластерах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *