Семінар директорів освітньо-виховних установ УГКЦ та Голів комісій у справах освіти і виховання

13 червня 2016 року, відбулася зустріч директорів  освітньо-виховних установ УГКЦ та Голів єпархіальних Комісій у справах освіти і виховання, на якій розглядали пропозиції Синоду єпископів щодо християнського виховання та створення асоціації освітньо-виховних установ УГКЦ.

Участь у семінарі взяли 21 особа, серед яких були директори садочків, шкіл, гімназій та колегіумів Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини, Голови єпархіальних Комісій, також о. д-н Роман Завійський, декан філософсько-богословського факультету УКУ, та п. Зоряна Шеремета, директор методичного центру Львівської архиєпархії УГКЦ.

Доповідачами були с. Христофора Буштин, СНДМ, Голова Комісії освіти і виховання та о. Петро Майба, СДБ, заступник Голови.20160613_133350

Усі присутні схвалили рішення створити асоціацію, яка була б корисною, плідною, змістове наповнення якої відповідало б очікуванням її членів.  Створення асоціації допомагало б взаємодії між всіма освітніми закладами – від садочків до університетів.

Відбулась також праця в групах, де учасники обговорили ряд питань стосовно напрацювання  методів навчально-виховної праці, щоб в подальшому спільними зусиллями створити взірець формації вчителів, батьків, дітей християнських закладів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *