8-9 травня 2019 р.Б. відбувся другий етап формації духівників на тему “Супровід у духовному зростанні”

8-9 травня 2019 р. у Львові у Молодіжно-навчальному центрі ім. св. Івана Боско, відбувся ІІ дводенний семінар для духівників на тему “Супровід у духовному зростанні”,

який організувала Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання у рамках проекту «Сприяння позитивним змінам у сфері освіти в Україні: всебічне ціннісне формування викладачів державних шкіл». Участь у семінарі взяли 8 духівників з Івано-Франківська, Чернівців, Львова та області. Доповідачами були о. Петро Майба, голова ГС «Католицька освіта», заступник голови Комісії, та Ірина Максименко, педагог і редактор. Духівники обговорювали домашнє завдання (прочитання посібників по духовному супроводу), дане на попередньому семінарі, слухали лекції І. Максименко на тему «Нам потрібні експерти Бога», о. Петра Майби – про духовність, служіння та покликання духівника, мали час на самостійне опрацювання, разом молилися та спілкувалися.

“…Все для того, щоб люди здоровими й спасенними перейшли з цього світу у Вічність. Тому зробімо все те, що можемо задля спасіння душ. Навколо вас дуже багато молодих осіб, які постійно спостерігають за вами. Використайте всі можливості, щоб своїм добрим прикладом і словами та порадами скерувати їх до любові”.
Св. Іван Боско

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *