15 вересня 2016 року відбулося засідання Голів єпархіальних Комісій у справах освіти та виховання УГКЦ

15 вересня 2016 року у м. Львові в приміщенні Патріаршого центру відбулося чергове засідання Голів єпархіальних Комісій у справах освіти та виховання, на якому розглядали пропозиції завдань у галузі католицької освіти та виховання для патріаршого, єпархіального та парафіяльного рівнів на період 2017-2020 років.

На зустрічі були присутні представники семи єпархій, очолювала засідання Голова Комісії освіти і виховання с. Христофора Буштин, СНДМ,  а також гостем був отець-диякон Роман Завійський, декан філософсько-богословського факультету УКУ. Голови Комісій обговорювали пропозиції завдань на всіх рівнях, однак особливу увагу приділили єпархіальному та парафіяльному рівням, висловлювали свої думки з приводу трирічного плану на цих рівнях, доповнювали його своїми думками та ідеями. о. д-н Роман поділився досвідом праці з педагогами в УКУ та подав свої ідеї для співпраці університету зі школами.

На завершення обговорили проектні плани, які могли б допомогти Головам Комісій у здійсненні поставлених завдань на три наступні роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *