Батьківство як дар та покликання

Формаційні матеріали «Батьківство як дар і покликання». — К.: Світ Успіху, 2017. — 84 с. іл.

Формаційні матеріали «Батьківство як дар і покликання» охоплюють теми, пов’язані з сенсом та значенням християнського подружжя, вихованням дітей, а також роллю батьків в організації навчально-виховного процесу в школі. Розділи містять як теоретичну інформацію, так і практичні поради, а також свідчення подружніх пар. Сфера роздумів і досліджень авторів посібника охоплює як педагогіку і виховання (зокрема – християнське виховання), так і богослов’я сім’ї, психологічні теми та питання розвитку діалогу в подружжі.

Дані матеріали стануть допоміжними в реалізації формаційної програми для батьків, якщо така буде передбачена в школі або в іншому середовищі, близькому до питань і проблем сім’ї, дітей та виховання молоді. Педагоги й вихователі, психологи, сімейні консультанти, катехити, члени й лідери батьківських осеред-
ків, студенти педагогічних вишів, а також молодь, яка готується до шлюбу (і, відповідно, до прийняття та виховання потомства) знайдуть тут багато корисної інформації як для власної формації та розвитку, так і для організації формаційних програм для батьків.