Івано-Франківська приватна загальноосвітня школа «Католицька школа святого Василія Великого» (І-ІІІ ступенів)

Друкувати

емблемаШкола надає освітні послуги (загальна середня освіта) за суспільно-гуманітарним напрямом. Місія школи – навчання і виховання молодих громадян України на високих принципах християнської моралі при забезпеченні їхнього всебічного гармонійного розвитку. Візія школи – донести до серця дитини, що вона є особливим дарунком Отця Небесного і має своє покликання в сучасному світі.

З Божою ласкою та з благословення правлячого єпископа Івано-Франківської єпархії владики Софрона Мудрого, згідно з рішеннями Провінційної ради сестер Чину святого Василія Великого та сесії Івано-Франківської міської ради було започатковано створення навчального закладу “Католицька школа святого Василія Великого”. У 2002 р. було зареєстровано Статут школи І ступеня, а з серпня 2006 р. – перереєстровано як загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів.frank

У школі з першого по четвертий є дванадцять класів, де навчається 225 учнів. З п’ятого по десятий – десять класів, де навчається 150 учнів. Викладацький склад формує 46 педагогічних працівників, серед яких – 12 вчителів початкових класів; 12 вихователів групи продовженого дня; 4 сумісники; 2 заступники директора (одна початкова і одна середня ланки); 16 вчителів предметників; 2 практичні психологи (одна початкова і одна середня ланки); бухгалтер; бібліотекар.

При школі діє мережа гуртків для різновікових груп та є такі факультативи: українознавство, риторика, історія християнства в Україні, логіка, філософія.

Контакти:
вул. Василіянок, 17, вул. Шевченка, 11, м. Івано-Франківськ, 76018
тел. (0 342) 4-03-35
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ

Директор – с. Йосифа Кияк, ЧСВВ