ХІІІ Всеукраїнська проща католицьких дошкільних закладів та шкіл до Зарваниці

Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook

ХІІІ Всеукраїнська проща католицьких дошкільних закладів та шкіл до Зарваниці відбулась 16 травня 2015 р. Б. на тему “Сім’я – оселя Божої благодаті”.

У прощі взяли участь діти, батьки, вихователі, вчителі, директори та духівники : 3-ох дитячих садків та 9-ти шкіл. Загальна кількість прочан становила близько тисячі осіб.
У програмі:
– Піша проща селом Зарваниця,
– Архиєрейська Божественна Літургія яку очолив Архиєпископ Митрополит Василій (Семенюк). У часі св. Літургії представники шкіл висловили молитовні намірення.
– Мистецька програма з виступами представників шкіл на тему прощі. З привітанням до учасників прощі звернулись п.Оксана Кочерган, Президент батьківської асоціації “Алетея” та п.Пето Соболь, член Правління Асоціації.
– Молитовна хода до Чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері.
Католицькі школи в Україні діють від перших років незалежності України. с. Христофора Буштин, Голова комісії у справах освіти та виховання УГКЦ від всеукраїнської спільноти католицьких навчальних та виховних закладів привітала о.Іринея Гумена, ЧСВВ, Директора Бучацького колегіуму ім.свщм. Йосафата з 20-ти літньою діяльнітю закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *